• Wpisów: 42
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 08:02
  • Licznik odwiedzin: 6 056 / 964 dni
 
opennyourheart
 
Pamiętam jako mała dziewczynka uwielbiałam oglądać bajkę pt. Dzwoneczek i tego typu bajki Disneya. Był to czas, w którym mogłam się przenieść do zaczarowanego świata wróżek, księżniczek i wodnych nimf, które zawsze miały piękne kolorowe sukienki i wyglądały bajecznie. Chyba prawie każda z nas, chciała być taką księżniczką i biegać w cudownej sukni po podwórku.
Kiedyś nawet moja siostra wystroiła mnie do zdjęcia, które można było przesyłać na adres redakcji czasopisma pt. "Księżniczka" , którą byłam wierną czytelniczką. Co tydzień, była wybierana nowa dziewczynka, której zdjęcie umieszczano w gazecie. Niestety, tak wyszło, że Paula nie wysłała zdjęcia (już nie pamiętam z jakich powodów), a ja nie doczekałam się mojego wizerunku w gazecie. Tak oto moje marzenia prysły, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Mimo wszystko kolekcjonowałam każdy numer "Księżniczki" i zbierałam dodatki, które zapewne po dziś dzień leżą na strychu.
Stylizacja inspirowana niespełnionymi dziecięcymi marzeniami o byciu księżniczką, lecz sukienka bardziej przypomina mi kreację dla wodnej nimfy, zatem tak zatytułowałam dzisiejszy post.

108.JPG


101.JPG


Więcej zdjęć na blogu:

opennyourheart.blogspot.com/
opennyourheart.blogspot.com/
opennyourheart.blogspot.com/

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego