• Wpisów: 42
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 08:02
  • Licznik odwiedzin: 6 056 / 964 dni
 
opennyourheart
 
Witam Was moje drogie po tygodniowej przerwie. Właśnie mój urlop dobiegł końca i już siedzę za biurkiem w pracy. Na komórce mam problem ze wstawianiem postów, więc cieszę się z mojego powrotu do pracy, gdyż mogę Wam coś wstawić, nabazgrać i o sobie przypomnieć.

Ostatnio czytałam książki Maybe Someday i Ugly Love, które gorącą polecam wszystkim romantyczkom (wyciskacze łez).  Ja nadal wierzę w taką prawdziwą miłość o jakiej piszą w  romantycznych książkach i nie poprzestałabym na związku w którym tego uczucia nie ma.

Deszczowa pogoda za moim oknem, więc żeby nie dać się ponuremu stanu, piję kawa za kawą mając nadzieję, iż nie zasnę przed monitorem. A w głośnikach gra Griffin Peterson, który ma głos jak anioł, bardzo uspokaja mnie jego muzyka.

Dzisiaj miałam przyjemność obejrzeć film "Nowożeńcy" na cda.pl i naprawdę nie spodziewałam się, że to będzie taka dobra komedia, aż mi się humor poprawił.  Chociaż jak dla mnie ta miłość między nimi była bardzo toksyczna, lecz wiem że ta przemoc była wymyślona na potrzeby filmu, mimo to scena z popielniczką była jak dla mnie zbyt ostra.

W dzisiejszej stylizacji wyglądam jak al'a Pani Zebra, ale jak wiecie kocham zwierzęta, więc zeberki są jak najbardziej w porządku. Baletki kupione w CCC, piękne czarne koronkowe, lecz bardzo niewygodne. Myślałam, że się rozchodzą, lecz jednak nie i nadal robią mi rany. Zatem nadają się jedynie do zdjęć. Torebkę dostałam od jednej z moich siostrzyczek parę lat temu, i tak się stało, że była hitem zeszłego lata. Cała stylizacja bardzo przypadła mi do gustu i naprawdę czułam się w tej sukience wyjątkowo. Taka odskocznia od codziennych czarnych legginsów. A Wy co o niej myślicie ?

image14(1).jpeg


image1.jpeg


Więcej zdjęć na blogu:

opennyourheart.blogspot.com/
opennyourheart.blogspot.com/
opennyourheart.blogspot.com/


Zapraszam Was na mój profil Instagram:
www.instagram.com/miciaaa93/

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego